}
Knižné tituly

Zároveň Vám dávame do pozornosti nasledovné duchovne inšpirujúce knižné tituly. 

 


VO SVETLE PRAVDY I. diel (Abdrushin)


Jedná sa o knihu výnimočného a nadčasového významu pre poznanie Pravdy. Autor sa v nej prihovára človeku ako duchovnej bytosti, odhaľujúc všeobecne nepoznaný rozmer jej osobnej zodpovednosti i účinky duchovných Zákonov, ktorými je riadený osud. Pre každého človeka sa môže stať obsah tejto knihy inšpiráciou pre zušľatenie života i zlatým kľúčom od pravého Domova. Viac informácií o knihe a jej dostupnosti môžete získať na adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 GABRIELOVA CESTA 1. časť (p. Aleš SVOBODA)


Kniha približuje strhujúci príbeh hlavného hrdinu Gabriela, ktorý na svojich početných cestách získava nesmierne hodnotné životné skúsenosti a odhaľuje nové obzory nepoznaných ľudských možností i schopností. Kniha zásadne posúva poznanie hraníc života na Zemi a stáva sa novou výzvou pre ďalší duchovný i pozemský vývoj ľudského pokolania. Dejová línia príbehu je citlivo predkávaná poučnými medziľudskými situáciami a vzťahmi a má priamy dosah na každodenný život v prítomnosti. V jednotlivých príbehoch nechýbajú humorné situácie, dotvárajúce jedinečný obraz knihy. Počet strán: 526, jazyk: český. Knihu si môžete objednať v Českej republike priamo prostredníctvom stránky: www.gabrielova-cesta.cz , alebo prostredníctvom kontaktu tejto stránky v cene: 12 euro + poštovné.

 NA CESTE VZOSTUPU (Tomáš LAJMON)


Cieľom knihy je pomôcť čitateľom priblížiť sa k odpovediam na dôležité životné otázky. Cieľom k nihy je tiež pomôcť čitateľom vyznať sa v zložitých životných situáciách a nájsť v nich novú nádej pre krajší i zmysluplnejší život. V knihe nájdete okrem iného aj rozprávky pre deti i dospelých, rubriku "odpovede na otázky" i úvahy nad nepoznaným rozmerom niektorých biblických príbehov. Formát knihy: A5, počet strán: 212, jazyk: český, cena 10 euro. Knihu si môžete objednať na tejto adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.